Loading...

Zaufany lekarz

certyfikaty ssl staniki otwarte

Wielu z nas narzeka na służbę zdrowia. Mamy wrażenie, że jest ona w Polsce w fatalnym stanie i drżymy na samą myśl o tym, że się rozchorujemy i będziemy zmuszeni do tego, aby podjąć dłuższe leczenie, lub trafimy do szpitala. O wiele łatwiej nam znieść chorobę, gdy mamy naprawdę dobrego lekarza.

Może to być nasz lekarz rodzinny, który niezależnie od tego, co nam dolega skieruje nas do dobrego specjalisty, otoczy nas opieką i dobrą rada. Nie jest ważne wtedy, jaka jest jego specjalność ale to, że naprawdę interesuje go nasz stan zdrowia. Taki lekarz to prawdziwy skarb.

Jeszcze lepiej mieć lekarza wśród znajomych lub w rodzinie. Najlepiej jak jest chirurgiem albo kimś, kto specjalizuje się w innej dziedzinie ale za to jest ordynatorem na jednym ze szpitalnych oddziałów. Wtedy możemy czuć się zupełnie bezpiecznie, bo wiemy, że jesteśmy objęci doskonałą opieką tak jak w dom seniora brzesko i nawet gdy trafimy do szpitala potraktują nas tam bardzo dobrze.

Nie powinniśmy się aż tak martwić bo mimo fatalnej opinii o służbie zdrowia jako systemie to lekarzy mamy w kraju dobrych.