Loading...

Pozory mylą…

ifs.com/pl agile staż java

Jeszcze nie tak dawno na półkach w pokoju, który dzieliłam z moim bratem piętrzyły się stosy czasopism komputerowych, z których czerpał wiedze potrzebną do przejścia kolejnego etapu gry. Potem zamiast gazet dopatrywałam, że ciągle odwiedza strony ściśle związane z komputerowym światem, pełnym skomplikowanych nazw, procedur, czy jakkolwiek inaczej się to nazywa.

W moim odczuciu marnował cenny czas, który mógł poświęcić na bardziej potrzebną naukę. Jednak jak się okazało, dzisiaj jest jednym z najlepszych informatyków, może nie świata, ale mierzy naprawdę wysoko.

Wygląda na to, że się myliłam i teraz nawet jest mi trochę głupio, ale nie o tym będę się tu dzisiaj wypowiadać, bo to raczej temat na prywatną rozmowę. Cały czas zmierzam do tego, że dzięki właśnie tym portalom komputerowym, nawet jako samouk można się wiele dowiedzieć, nauczyć, a także zdobyć dobry zawód.

Informatyka to dobra inwestycja w przyszłość, dlatego stanowi najbardziej popularny kierunek studiów. Dlatego warto czasem pozwolić dziecku, czy bratu posiedzieć chwile dłużej przed komputerem.

Posted in: IT