Loading...

Internet

www.eurekahub.pl salesforce supermicro

Współcześnie dla większości młodych ludzi umiejętność posługiwania się Internetem jest czymś zupełnie naturalnym. Kiedy od najmłodszych lat obcuje się z komputerem, to trudno nie nauczyć się jego obsługi. Starsze pokolenia nadal miewają z tym jednak problemy. Warto by pomyśleć o tym, żeby stworzyć im możliwość zapoznania się z tajnikami nowoczesnych technologii.

Internet może być znakomitym źródłem rozrywki oraz przydatnym narzędziem dla ludzi w każdym wieku, nawet dla emerytów. Niestety, statystyki mówią wyraźnie, że osoby starsze rzadko kiedy potrafią korzystać z sieci, a nawet z komputera. Dobrym rozwiązaniem zdaje się więc być zorganizowanie szkoleń, podczas których emeryci mogliby przynajmniej pobieżnie zapoznać się z nowoczesnymi technologiami. Oczywiście, nie musi być to nawet zinstytucjonalizowane – dziadków mogą uczyć na przykład dzieci, jeśli tylko ci okażą tym zainteresowanie.

Z pewnością, warto próbować przekonać seniorów do tego, żeby zbyt pochopnie nie rezygnowali z tych dobrodziejstw współczesności.

Posted in: IT